Scroll Kompresör

SCROLL serisi scroll kompresör

Yüksek verimli ve yağsız

  • % 100 yağsız
  • Düşük ses seviyesi
  • Kompakt yapı
  • Bakım dostu tasarım

Yeni SCROLL serisi, üstün kaliteli, yağsız bir basınçlı hava çözümü sağlamak için yaratıcı mühendislik ile gelişmiş mühendisliği birleştiriyor.

SCROLL serisi% 100 yağsızdır ve yüksek verimli bir IE 3 Motor ile donatılmıştır ve düşük gürültü seviyesinde ve düşük titreşimde 61 db (A) (SCROLL 04) ile çalışır. Kompakt tasarımı sayesinde SCROLL serisi sınırlı alanlar için idealdir veya doğrudan işyerine yerleştirilebilir.

Ürün yelpazesi, maks. 0,41 - 1,64 m3 / dak. 8 bar çalışma basıncı. Kompresörler, 4 - 15 kW'lık gücü neredeyse hiç kayıp olmadan aktaran, düşük bakım gerektiren bir V kayışı tahrik sistemi ile donatılmıştır.

Vida çıkış

Düzeltme ve yörünge kaydırmaları arasındaki mesafe, hava dağıtımını en üst düzeye çıkarmak için hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Giriş valfi

Giriş valfinden giriş havası kompresör bloğuna taşınır. Optimize hava akışı, basınç düşüşünü ve gürültü seviyesini en aza indirir.

Radyatör

Nervürlü radyatör, yüksek verimli ısı değişimi ve düşük basınç düşüşü için tasarlanmıştır. Kondensin geri akışını önlemek için hava radyatörden aşağı doğru akar.

SCROLL serisinin ALMiG scroll kompresörleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki broşürü indirin.
Scroll kompresör broşürü